Azzaro - odważny zapach


Azzaro to perfumy zdecydowanie o śródziemnomorskim klimacie przeznaczone dla uwodziciela. Zapachy zmysłowe pełne pasji i emocji. Uwodziciel noszący zapachy azzaro to przede wszystkim osoba lubująca się w drzewno - korzennych zapachach. Mężczyzna odważny i pewny siebie. 

W marce tej znajdziemy między innymi zapachy, w których skład wchodzą owoce cytrusowe, bergamotka, przyprawy, aromaty mchu drzewnego czy fasolę tonka i drzewa sandałowe.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom azzaro https://indizio.pl/ stworzył również kolekcje damskich zapachów. Kompozycja przeznaczona raczej dla odważnych i czarujących oraz nieposkromionych, kokieteryjnych kobiet. Wykwintne, kwiatowo - orientalne zapachy, które w kultowy sposób uzupełniają się kompozycjami przeznaczonymi dla mężczyzn. W skład wchodzą orzeźwiające nuty granatu mieszające się z ekstraktem kwiatu imbiru w połączeniu z karmelem o to one tworzą zmysłową kompozycję.

Zapachy azzaro to magnetyzujące przypływy adrenaliny podkreślające pożądanie, które pieści nie tylko ciało ale i duszę oraz spotyka się z prostotą i elegancją opakowania.