Nawóz do tui, a lustra w ogrodzie

Nawóz do tui, a lustra w ogrodzie

Lustra stosuje się w różnego rodzaju ogrodach od naprawdę bardzo dawna. Przede wszystkim mają one na celu odpowiednie zapewnienie iluzji większej przestrzeni.


Nawóz do tui, a efekt iluzji w ogrodzie

Powszechnie wiadomo, że obecnie lustra mogą wyróżniać się odmiennymi rozmiarami, a także bogatymi kształtami. Poza tym mogą one niekiedy udawać zarówno okna, jak i przejście do zupełnie innej części naszego ogrodu. Bowiem odzwierciedlają one zarówno ruch, kolor, jak i przyjęty charakter ogrodu. Potęgują wrażenie obfitości roślin, gdzie warto jest także postawić na nawóz do tui https://gardenstart.pl/pol_m_Nawozy_Do-iglakow-134.html.


Zawieszamy je na ścianie między roślinami. Nieznaczna regulacja kąta padania światła pomoże stworzyć złudzenie, że lustro i znajdujący się w nim ogród są w rzeczywistości częścią większej przestrzeni. Zła perspektywa może dać nam również efekt większego ogrodu. Dodaj światło do ciemnych zakamarków i zwiększ głębię ogrodu. Jednak nawóz do tui okazuje się być także kluczowym rozwiązaniem.


Wzdłuż ścian ogrodu umieściliśmy podłużne lustra. Zamontowaliśmy je poziomo na ścianie, aby uzyskać niewłaściwą długość, lub pionowo, aby uzyskać niewłaściwą wysokość. Umieściliśmy małe lusterka, aby odbijać każdy kwiat. W rogach zainstalowaliśmy duże lustra, aby stworzyć nieoczekiwane efekty świetlne lub dwukrotnie wyeksponować rzeźby lub wodę.


Istnieje wiele stylów luster udających okna. Zawieszamy je na ścianie między roślinami. Nieznaczna regulacja kąta padania światła pomoże stworzyć złudzenie, że lustro i znajdujący się w nim ogród są w rzeczywistości częścią większej przestrzeni. Zła perspektywa może dać nam również efekt większego ogrodu. Dodaj trochę światła w ciemnych zakamarkach i zwiększ głębię ogrodu.